ico
Особистий кабінет
Меню

СЕРІЯ ПРАКТИК

 • Євробрус 78х82 мм, власного виготовлення, радіальне розпилювання усіх ламелей.
 • Можливі допустимі габарити стулки, що відкривається : 2400 мм по висоті і 900 мм по ширині
 • Матеріал деревини - сосна
 • Лаки, фарби на водній основі німецької фірми Remmers. Ці лаки сертифіковані для фарбування дитячих іграшок.
 • Німецька фурнітура GU UniJet. Повноцінне обв'язування фурнітури по всьому периметру, різні опції по відкриванню вікна.
 • Нижня горизонтальна частина рами і стулки захищена алюмінієвим водовідбійником.
 • Два контури ущільнення здійснюють якісний притиск стулки до рами і забезпечують герметичність. Ущільнювач німецької фірми Deventer.
Коефіцієнт опору теплопередачі - 0,84 м2К/Вт

Вікна серії Forest Line виготовляються виключно стандартної (прямокутної) форми.

Лінійку базових вікон «Практик» представляють: дерев'яні вікна Forest Line і дерево-алюмінієві вікна Forest Alu, розсувні системи Forest Slide, вхідні двері Forest Door.
Презентація "Дерев'яні вікна"
Залиште заявку на безкоштовну консультацію прямо зараз! Отримати консультацію

Практик – Forest Line

Лінійка «Практик» - базова серія дерев'яних віконних конструкцій Модерн™. Головною перевагою лінійки, безсумнівно, є доступна ціна. Це стало можливим завдяки комплектації всіх виробів оптимальним набором опцій, які дозволяють зменшити витрати на їх виробництво, при цьому не економлячи на якості.

Особливості віконних виробів серії «Практик»:

 • Надійність. Всі вироби виготовляються з тришарового клеєного брусу сосни, що робить їх стійкими до корозії, деформації і температурних коливань.
 • Довговічність. Для забезпечення довговічної служби, нижня частина рами і стулки зовні вікна Forest Line закрита алюмінієвим відливом.
 • Європейська якість. При виготовленні виробів використовуються якісні європейські комплектуючі: фурнітура GU, алюмінієві відливи, ущільнювачі Deventer та лакофарбове покриття Remmers.
 • Кольорові рішення. Можливість фарбування всіх виробів в будь-який колір RAL лакофарбовим покриттям на водній основі.
  • Практичність. Можливість комплектації всіх виробів енергозберігаючими склопакетами.

Обмеження віконних виробів серії «Практик»:

 • Дизайн склопакетів. У виробах серії «Практик» не передбачено використання склопакетів з застосуванням декоративних елементів: шпросів, фальшнакладок, системи дуплекс.
 • Технічні можливості. Вікна базової серії виготовляються виключно стандартної (прямокутної) форми.
 • Вибір деревини. Всі вироби виготовляються тільки з деревини сосни.
 • Комплектація «теплими» склопакетами. У вікнах базової серії не передбачено використання склопакетів із застосуванням «теплої» полімерної дистанції Super Spacer, мультифункційного скла та наповнення інертними газами аргоном або криптоном.

Конструктив серии окон "Практик"

 • Дерев'яне вікно Forest Line
 • Дерево-алюмінієве вікно Forest Alu
 • Система Forest Slide
 • Вхідні двері Forest Door
Дерев'яне вікно Forest Line
Дерев'яне вікно Forest Line

Дерев'яні вікна Forest Line від Модерн™ - серія доступних за ціною дерев'яних вікон базової комплектації.

Всі вікна серії Forest Line виготовляються з тришарового клеєного брусу сосни. При виробництві брусу використовується тільки якісна деревина вищого сорту. Для захисту лакофарбового покриття від пошкодження найбільш вразливі місця вироби на зовнішній частині стулки і рами вікна закриті алюмінієвим відливом.

Особливістю вікон Forest Line є широкий вибір колірних рішень. Завдяки цьому такі вікна ідеально підійдуть для вашої вітальні, дитячьої  або спальні.

Дерево-алюмінієве вікно Forest Alu
Дерево-алюмінієве вікно Forest Alu

Новинка серії вікон Модерн™ базової комплектації – дерев'яне вікно Forest Alu з алюмінієвим окладом.

Практична цінність Forest Alu – тривалий термін експлуатації вікна, а також відсутність необхідності догляду за зовнішнім боком вікна. Алюмінієвий оклад служить своєрідним бар'єром, і здатний захистити деревину від впливу зовнішніх природних факторів. Завдяки можливості фарбування окладу в білий або темно-коричневий колір, вікно Forest Alu ідеально впишеться в фасад будь-якої будівлі.

Головна перевага Forest Alu – доступна ціна при характеристиках дерево-алюмінієвого вікна. Ці вікна стануть ідеальним рішенням для скління багатоповерхових житлових будинків і котеджів.

Система Forest Slide
Видео обзор
Система Forest Slide

Система Forest Slide – розсувна конструкція базової серії дерев'яних вікон Модерн™. Основою для її виробництва є тришаровий клеєний брус сосни з радіальним розпилом ламелей і перетином 78х82 мм. Головна  перевага – базова комплектація, яка дозволяє істотно зменшити витрати на виробництві системи і при цьому, не економити на якості.

Така система ідеально підійде для скління балконів, відкритих майданчиків кафе чи ресторанів, виходів на терасу, зимових садів і котеджів.

Вхідні двері Forest Door
Вхідні двері Forest Door

Вхідну групу віконних виробів базової комплектації представляють вхідні двері Forest Door. Такі двері виготовляються з євробруса перетином 78х82 мм. При виготовленні конструкцій використовуються тільки якісні європейські комплектуючі: фурнітура GU, алюмінієві відливи, ущільнювачі Deventer.

Всі двері базової серії можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL лакофарбовим покриттям Remmers на водній основі. Європейська якість.

6 причин, чому варто замовити у нас

Якість

Якість

Всі вироби проходять перевірку по Системі Контролю Якості, яка передбачає жорсткий контроль на кожному етапі виробництва.
Енергозбереження

Енергозбереження

Сучасні технології енергозбереження, які використовуються у виробництві наших вікон, дозволяють економити до 42% на кондиціонуванні влітку і більш 30% на опаленні взимку.
Комфорт

Комфорт

Мультифункціональні склопакети підтримують у приміщенні максимальний рівень комфорту.
Ексклюзивний

Ексклюзивний дизайн

Завдяки різноманітності конструкторських рішень, наші вироби можна гармонійно вписати в будь-який інтер'єр.
Екологічність

Екологічність

У виробництві вікон використовуються тільки екологічно чисті матеріали.
Довговічність

Довговічність

Всі віконні конструкції виготовляються з міцних і стійких до зовнішніх впливів матеріалів.

Сорти дерева

 • меранті

 • американський дуб

 • евкаліпт

 • сосна

 • модрина

 • вільха

 • комбінований брус

Для виготовлення дерев'яних вікон можуть бути використані як прості, так і екзотичні породи дерева. Також можливе виготовлення комбінованого брусу з декількох сортів деревини.

Бiльше про брус

Кольорові рішення

Дерев'яні вікна Модерн™ ідеально впишуться в будь-який інтер'єр, завдяки можливості пофарбування дерев'яного брусу в будь-який колір палітри RAL каталогу Модерн™. Для фарбування віконних виробів використовуються німецькі лаки та фарби Remmers на водній основі. Екологічність, якість і безпеку всіх лакофарбових матеріалів підтверджено екологічними стандартами DIN EN 73-1, «Блакитний ангел» та екологічним тестом - OKO TEST. Це лакофарбове покриття також сертифіковане для фарбування дитячих іграшок.

Застосування таких лакофарбових матеріалів запобігає псуванню, загниванню вікон й тим самим подовжує термін служби виробу.


Склопакети й безпека

Компанія «Модерн-XXI» при виробництві всіх конструкцій використовує склопакети власного виробництва із застосуванням передових енергозберігаючих технологій. Енергозберігаючі властивості таких склопакетів перевершують норми існуючих стандартів ДСТУ в кілька разів. Для виробництва енергозберігаючих склопакетів використовується:
Енергозберігаюче скло (i-скло)
Полімерна дистанційна рамка
Мультифункціональне скло
Дізнатися більше
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова