ico
Особистий кабінет
Меню

СЕРІЯ ПРАКТИК

 • Всі вікна виготовляються з соснового євробруса з радіальним розпилом всіх ламелей 78х82 мм
 • Для захисту від руйнівного впливу природних факторів, зовнішня сторона вікна повністю закрита алюмінієвим обкладом. Колір обклада: білий, темно-коричневий
 • Для фарбування вікон використовується лакофарбове покриття Remmers на водній основі (виробництво Німеччини). Лаки і фарби сертифіковані, нешкідливі й не викликають алергічних і астматичних реакцій
 • Для забезпечення різних опцій по відкриванню, всі вікна комплектуються повноцінною обв'язкою німецької фурнітури GU по всьому периметру
 • Якісний притиск стулки до рами й герметичність конструкцій досягається за рахунок використання двох контурів ущільнювача Deventer (виробнитство Німеччини)

Вікна серії Forest Alu виготовляються виключно стандартної (прямокутної) форми.

Лінійку базових вікон «Практик» представляють: дерев'яні Forest Line і дерево-алюмінієві вікна Forest Alu, розсувні системи Forest Slide, вхідні двері Forest Door.
Презентація "Дерев'яні вікна"
Залиште заявку на безкоштовну консультацію прямо зараз! Отримати консультацію

Практик - Forest Alu

Лінійка «Практик» - дерев'яні вікна, двері і розсувні системи базової серії від Модерн™. Основна перевага лінійки – доступна ціна. Зменшити витрати на виробництво цієї серії вікон без економії на якості вдалося за рахунок комплектації всіх виробів оптимальним набором опцій. Такий набір функціоналу забезпечує повноцінну роботу вікна.

Особливості віконних виробів серії «Практик»:

 • Надійність. Для виготовлення всіх конструкцій використовується тришаровий клеєний брус сосни з різним напрямком волокон. Це надає виробам стійкість до корозії, деформації і температурних коливань.
 • Довговічність. Зовнішня частина вікон Forest Alu повністю захищена алюмінієвим окладом. Це забезпечує додатковий захист вікна і виключає необхідність догляду за його зовнішньою стороною.
 • Європейська якість. Всі вироби комплектуються якісної європейської фурнітурою GU, німецькими ущільнювачами Deventer, для покриття використовуються фарби Remmers.
 • Кольорові рішення. Вироби Forest Alu можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL фарбами та лаками на водній основі.
 • Практичність. Для збереження комфортної температури у вашому будинку всі вироби можуть бути укомплектовані склопакетами з енергозберігаючим склом.

Обмеження віконних виробів серії «Практик»:

 • Дизайн склопакетів. Склопакети у вікнах серії «Практик» не можуть бути наділені декоративними елементами, такими як: шпроси, фальшнакладки, система дуплекс.
 • Технічні можливості. Вироби серії «Практик» можуть мати виключно прямокутну форму.
 • Вибір деревини. Вибір деревини обмежений, вікна виготовляються тільки з соснового бруса.
 • Комплектація «теплими» склопакетами. Базова серія вікон «Практик» виключає використання в склопакетах «теплої» полімерної дистанції Super Spacer, мультифункційного скла та наповнення інертними газами аргоном або криптоном.

Конструктив серии окон "Практик"

 • Дерев'яне вікно Forest Line
 • Дерево-алюмінієве вікно Forest Alu
 • Система Forest Slide
 • Вхідні двері Forest Door
Дерев'яне вікно Forest Line
Дерев'яне вікно Forest Line

Дерев'яні вікна Forest Line від Модерн™ - серія доступних за ціною дерев'яних вікон базової комплектації.

Всі вікна серії Forest Line виготовляються з тришарового клеєного брусу сосни. При виробництві брусу використовується тільки якісна деревина вищого сорту. Для захисту лакофарбового покриття від пошкодження найбільш вразливі місця вироби на зовнішній частині стулки і рами вікна закриті алюмінієвим відливом.

Особливістю вікон Forest Line є широкий вибір колірних рішень. Завдяки цьому такі вікна ідеально підійдуть для вашої вітальні, дитячьої  або спальні.

Дерево-алюмінієве вікно Forest Alu
Дерево-алюмінієве вікно Forest Alu

Новинка серії вікон Модерн™ базової комплектації – дерев'яне вікно Forest Alu з алюмінієвим окладом.

Практична цінність Forest Alu – тривалий термін експлуатації вікна, а також відсутність необхідності догляду за зовнішнім боком вікна. Алюмінієвий оклад служить своєрідним бар'єром, і здатний захистити деревину від впливу зовнішніх природних факторів. Завдяки можливості фарбування окладу в білий або темно-коричневий колір, вікно Forest Alu ідеально впишеться в фасад будь-якої будівлі.

Головна перевага Forest Alu – доступна ціна при характеристиках дерево-алюмінієвого вікна. Ці вікна стануть ідеальним рішенням для скління багатоповерхових житлових будинків і котеджів.

Система Forest Slide
Видео обзор
Система Forest Slide

Система Forest Slide – розсувна конструкція базової серії дерев'яних вікон Модерн™. Основою для її виробництва є тришаровий клеєний брус сосни з радіальним розпилом ламелей і перетином 78х82 мм. Головна  перевага – базова комплектація, яка дозволяє істотно зменшити витрати на виробництві системи і при цьому, не економити на якості.

Така система ідеально підійде для скління балконів, відкритих майданчиків кафе чи ресторанів, виходів на терасу, зимових садів і котеджів.

Вхідні двері Forest Door
Вхідні двері Forest Door

Вхідну групу віконних виробів базової комплектації представляють вхідні двері Forest Door. Такі двері виготовляються з євробруса перетином 78х82 мм. При виготовленні конструкцій використовуються тільки якісні європейські комплектуючі: фурнітура GU, алюмінієві відливи, ущільнювачі Deventer.

Всі двері базової серії можуть бути пофарбовані в будь-який колір RAL лакофарбовим покриттям Remmers на водній основі. Європейська якість.

6 причин, чому варто замовити у нас

Якість

Якість

Всі вироби проходять перевірку по Системі Контролю Якості, яка передбачає жорсткий контроль на кожному етапі виробництва.
Енергозбереження

Енергозбереження

Сучасні технології енергозбереження, які використовуються у виробництві наших вікон, дозволяють економити до 42% на кондиціонуванні влітку і більш 30% на опаленні взимку.
Комфорт

Комфорт

Мультифункціональні склопакети підтримують у приміщенні максимальний рівень комфорту.
Ексклюзивний

Ексклюзивний дизайн

Завдяки різноманітності конструкторських рішень, наші вироби можна гармонійно вписати в будь-який інтер'єр.
Екологічність

Екологічність

У виробництві вікон використовуються тільки екологічно чисті матеріали.
Довговічність

Довговічність

Всі віконні конструкції виготовляються з міцних і стійких до зовнішніх впливів матеріалів.

Сорти дерева

 • меранті

 • американський дуб

 • евкаліпт

 • сосна

 • модрина

 • вільха

 • комбінований брус

Для виготовлення дерев'яних вікон можуть бути використані як прості, так і екзотичні породи дерева. Також можливе виготовлення комбінованого брусу з декількох сортів деревини.

Бiльше про брус

Кольорові рішення

Дерев'яні вікна Модерн™ ідеально впишуться в будь-який інтер'єр, завдяки можливості пофарбування дерев'яного брусу в будь-який колір палітри RAL каталогу Модерн™. Для фарбування віконних виробів використовуються німецькі лаки та фарби Remmers на водній основі. Екологічність, якість і безпеку всіх лакофарбових матеріалів підтверджено екологічними стандартами DIN EN 73-1, «Блакитний ангел» та екологічним тестом - OKO TEST. Це лакофарбове покриття також сертифіковане для фарбування дитячих іграшок.

Застосування таких лакофарбових матеріалів запобігає псуванню, загниванню вікон й тим самим подовжує термін служби виробу.


Склопакети й безпека

Компанія «Модерн-XXI» при виробництві всіх конструкцій використовує склопакети власного виробництва із застосуванням передових енергозберігаючих технологій. Енергозберігаючі властивості таких склопакетів перевершують норми існуючих стандартів ДСТУ в кілька разів. Для виробництва енергозберігаючих склопакетів використовується:
Енергозберігаюче скло (i-скло)
Полімерна дистанційна рамка
Мультифункціональне скло
Дізнатися більше
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова