ico
Особистий кабінет
Меню

Вхідні алюмінієві двері

Алюмінієві двері отримали широке поширення в сучасному будівництві. Алюміній - легкий, але в той же час дуже міцний матеріал. Алюмінієві конструкції надійні і довговічні, стійкі до корозії, деформації і інших шкідливих дій навколишнього середовища. Використання алюмінієвих систем дає можливість не обмежувати себе в галузі дизайну. Алюмінієві системи можна застосовувати абсолютно для будь-якого типу будівель - у виробничих і громадських будівлях, житлових приміщеннях, офісах, торгово-розважальних центрах. Поряд зі звичайними дверима внутрішнього і зовнішнього відкривання, останнім часом великою популярністю у замовників користуються конструкції типу «гармошка», «портальна розсувна система», двері-качалки, двері на фотоелементах.

Алюмінієві двері виділяють двох типів: виготовлені з холодного алюмінієвого профілю і з теплого.

Холодний алюмінієвий профіль (без термовставки), що не вимагає термоізоляції, застосовується при виготовленні внутрішніх дверей і внутрішніх вхідних груп, офісних перегородок та інших будівельних конструкцій. Холодний профіль дозволяє встановити як одинарне скло (4-6 мм), так і склопакети (товщиною від 17 до 24 мм), а також заповнити отвір за допомогою алюмінієвої вагонки або пластикової сендвіч-панелі (Stadur).

Теплі алюмінієві двері з термоізоляцією виготовляються з двох профілів, між якими знаходиться спеціальна вставка - термоміст. Вони застосовуються для зовнішнього скління вхідних груп. Основна ідея таких конструкцій завдання полягає в тому, щоб зупиняти холод з вулиці, не пропускаючи його в приміщення, а також зберегти тепло в приміщення. Заповненням зазвичай є склопакет завтовшки до 32 мм.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова