ico
Особистий кабінет
Меню

Вікна «під старовину» з ретро-накладками

Для цінителів ретро-стилю ми пропонуємо унікальні вікна, виготовлені із застосуванням особливої техніки зістарювання дерева, а також браширування деревини. Такі вікна - ідеальне рішення при необхідності реставрації вікон у будинках, що мають історичну цінність.

Для виготовлення дерев'яних вікон і дверей в стилі «ретро» використовується деревина, яка пройшла попередню обробку методом штучного старіння. Цінність цього методу полягає в тому, що штучно зістарена деревина в процесі обробки абсолютно не втрачає свої високі звуко- та теплоізоляційні властивості і не поступається за терміном експлуатації вікнам, виготовленим з євробрусу. Таким чином, на виході ви отримуєте сучасне вікно, яке за зовнішнім виглядом практично неможливо відрізнити від його антикварних аналогів.

Для надання особливого колориту інтер'єру в стилі «ретро», вікна «під старовину» Модерн™ можуть бути прикрашені декоративними ретро-накладками.

Матеріал виготовлення: дерево.

Дерев'яні вікна Модерн ™ завдяки бездоганній якості і сучасним технічним рішенням зможуть не тільки підкреслити індивідуальність Вашого будинку, але і забезпечити в ньому максимальний комфорт.

Дерев'яні вироби Модерн™

СЕРІЯ ПРАКТИК
СЕРІЯ ПРАКТИК Детальніше
Серія «Практик» - базова лінійка доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™. Зменшити витрати у виробництві без економії на якості дозволяє комплектація всіх виробів оптимальним набором опцій.
СЕРІЯ ОПТИМА
СЕРІЯ ОПТИМА Детальніше
Вікна серії «Оптима» наділені всіма функціями сучасного дерев'яного вікна. Розширені конструктивні можливості дозволяють всім виробам із стулками мати практично будь-яку форму і розміри.
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ Детальніше
Серія «Ексклюзив» - преміальна лінійка вікон Модерн™ з розширеними користувацькими і конструктивними можливостями. При виготовленні бруса для вікон застосовується особливий метод розпилювання і унікальний спосіб фарбування.
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова