ico
Особистий кабінет
Меню

Арочні та косокутні вікна

На сьогоднішній день наша компанія готова запропонувати віконні конструкції будь-якого рівня складності, як класичних, так і нестандартних форм: арочні вікна, круглі або еліпсоподібні, вікна косокутних форм.

Не зважаючи на свою досить складну форму, арочні і косокутні вікна Модерн™ мають весь необхідний функціонал стандартних вікон: стулки, фальшнакладки на вікна, змінну кривизну, енергозберігаючі та сонцезахисні склопакети.

Для захисту дерев'яних вікон нестандартних форм від впливу атмосферних опадів і ультрафіолетових сонячних випромінювань, зовнішня сторона стулки може бути укомплектована спеціальним алюмінієвим обкладом. При необхідності його можна забарвити в будь-який колір палітри RAL або ламінувати «під структуру дерева».

Арочні та косокутні вікна можуть бути виготовлені з дерева, металопластика або алюмінію.

Дерев'яні вікна Модерн ™ завдяки бездоганній якості і сучасним технічним рішенням зможуть не тільки підкреслити індивідуальність Вашого будинку, але і забезпечити в ньому максимальний комфорт.

Дерев'яні вироби Модерн™

СЕРІЯ ПРАКТИК
СЕРІЯ ПРАКТИК Детальніше
Серія «Практик» - базова лінійка доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™. Зменшити витрати у виробництві без економії на якості дозволяє комплектація всіх виробів оптимальним набором опцій.
СЕРІЯ ОПТИМА
СЕРІЯ ОПТИМА Детальніше
Вікна серії «Оптима» наділені всіма функціями сучасного дерев'яного вікна. Розширені конструктивні можливості дозволяють всім виробам із стулками мати практично будь-яку форму і розміри.
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ Детальніше
Серія «Ексклюзив» - преміальна лінійка вікон Модерн™ з розширеними користувацькими і конструктивними можливостями. При виготовленні бруса для вікон застосовується особливий метод розпилювання і унікальний спосіб фарбування.
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова