ico
Особистий кабінет
Меню
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ - Історія компанії «Модерн-XXI»
Сьогодні компанія «Модерн-XXI» являє собою підприємство із замкнутим циклом виробництва, оснащеним сучасним обладнанням та висококваліфікованими кадрами. У 1997 році компанія відкриває цех з виробництва металопластикових вікон. Тоді ж підприємство починає виробляти склопакети для своїх виробів і вже через рік виходить на лідируючі позиції на регіональному ринку віконних технологій з металопластику.
У 1998 році відкривається цех з виробництва дерев'яних вікон. C 2000-го року - виробництво євробрусу.
2001 рік - відкриття цеху з виробництва алюмінієвих конструкцій. У цьому ж році починає свою роботу київське представництво компанії.
2002 - 2003рр. відкриваються представництва в Одесі та Сімферополі.
У 2004 році в компанії відбувається технічна модернізація і розширення виробничих потужностей підприємства. Це дає можливість збільшити щорічні обсяги виробництва до 140 тис. м кв в металопластику, до 90 тис.м кв в дереві і до 25 тис. м кв. в алюмінії .
З середини 2004 року - відкривається філія компанії у Львові.
У 2007 році компанія стає беззаперечним лідером на ринку світлопрозорих конструкцій України і країн СНД. У цьому ж році відкривається філія в м. Дніпропетровськ. З 2010 року працює філія в м. Донецьк.
2010-2011 року - компанія «Модерн-XXI» отримує європейський сертифікат відповідності - СЕ (показник високої якості продукції та відповідності основним вимогам директив Євросоюзу). Отримання цього документа відкриває нові горизонти для компанії і можливість експорту продукції Модерн™ в країни Європи. На сьогоднішній день якість, широкий спектр конструкторських і дизайнерських рішень продукції Модерн™ гідно змогли оцінити жителі Німеччини, Австрії, Чехії, Швейцарії та Ірландії.
У 2013 році - свою роботу почало представництво в м. Бєлгород (Російська Федерація).

Якість

Для підтвердження якості виробів, фахівцями компанії «Модерн-XXI» була розроблена і впроваджена комплексна Система Контролю Якості (СКЯ). Така система являє собою жорсткий контроль виробничого циклу. Всі вироби Модерн™ піддаються ретельному моніторингу на всіх етапах виробництва: від оцінки закуповуваних матеріалів і комплектуючих до відстеження якості готового виробу (при обов'язковій відповідності ДСТУ та ДБН).

Енергозбереження

Компанія «Модерн-ХХІ» - лідер в галузі енергозбереження. Всі віконні конструкції що виготовлені із застосуванням передових енергозберігаючих технологій, дозволяють не тільки підтримати комфортну температуру у вашому будинку цілий рік, але і скоротити витрати на опалення в зимовий сезон і на кондиціонування в літній період. ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Галерея

Гарантії якості

Вся продукція Модерн™ сертифікована відповідно до найжорсткіших вимог будівельних і санітарних норм і ГОСТів Росії, України, а також директив Євросоюзу (СЕ).

Підтвердженням якості виробів Модерн™ є наявність сертифікату DIN EN ISO 9001-2001 (система контролю якості, що забезпечує стабільність властивостей продукції, що випускається на всіх етапах виробництва, а також свідчить про постійне вдосконалення продукту).

Металопластикові та дерев'яні вироби Модерн™ мають сертифікат відповідності CE (Conformité Européenne - європейська відповідність основним вимогам директив Євросоюзу).

Якість виробленого євробрусу (тришарового клеєного брусу з перерізом 78х82 мм) підтверджено сертифікатом відповідності сучасним вимогам Держстандарту.

Екологічність, якість і безпеку всіх лакофарбових матеріалів підтверджено екологічними стандартами DIN EN 73-1, «Блакитний ангел» та екологічним тестом - OKO TEST. Дане покриття також сертифіковане для фарбування дитячих іграшок.

Сертифікати

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова