ico
Особистий кабінет
Меню

Вікна Hi-Tech

Оригінальність і стиль вашого будинку зможуть підкреслити вікна Modern Hi-Tech. Внутрішня (з боку приміщення) або зовнішня (з боку вулиці) площина стулки таких вікон повністю закривається гартованим склом. Край цього скла може бути пофарбований в будь-який колір, який відповідає вашому інтер'єру.

Низ стулки і рами вікон у виробах типу «Внутрішній Hi-Tech» на зовнішній стороні закривається алюмінієвим відливом. Для забезпечення максимального захисту від впливу природних факторів зовнішня частина вікна може бути закрита алюмінієвим обкладом. При необхідності такий обклад декорується під структуру дерева. За замовчуванням такі вікна комплектуються прихованими петлями.

Вікна Modern Hi-Tech можуть бути виготовлені з дерева, металопластика або алюмінію.

Окна Hi-Tech Модерн™

Вікна та балконні двері

Практик
Практик Детальніше
Серія вікон «Практик» - лінійка металопластикових вікон Модерн ™ з трикамерного профілю, виготовленого за рецептурою «Greenline». Колір білий.
Оптима
Оптима Детальніше
Вікна серії «Оптима» виготовляються з п'ятикамерного профілю, виготовленого за рецептурою «Greenline». Профіль може бути пофарбований або ламінувати в будь-який колір.
Эксклюзив
Эксклюзив Детальніше
Серію вікон «Ексклюзив» представляють вироби з шестикамерного профілю класу А з товщиною зовнішніх стінок - 3 мм. Можливо фарбування профілю в будь-який колір або його ламінація «під структуру дерева».
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова