ico
Особистий кабінет
Меню

Радіусні вікна

Сучасні технології Модерн™ здатні втілити в життя найскладніші архітектурні рішення. Для скління будинків, що мають нестандартні напівкруглі вигини стін, застосовуються так звані радіусні вікна.

Для виготовлення радіусних вікон використовуються спеціально зігнутий віконний профіль і гнуті склопакети (опуклі або увігнуті).

Радіусні вікна - технічно складна конструкція. Для виготовлення таких вікон існують особливі вимоги: мінімальний радіус вікна повинен складати 1 метр. Це значно збільшує загальні габарити виробу.

Матеріал виготовлення: дерево.

Дерев'яні вікна Модерн ™ завдяки бездоганній якості і сучасним технічним рішенням зможуть не тільки підкреслити індивідуальність Вашого будинку, але і забезпечити в ньому максимальний комфорт.

Дерев'яні вироби Модерн™

СЕРІЯ ПРАКТИК
СЕРІЯ ПРАКТИК Детальніше
Серія «Практик» - базова лінійка доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™. Зменшити витрати у виробництві без економії на якості дозволяє комплектація всіх виробів оптимальним набором опцій.
СЕРІЯ ОПТИМА
СЕРІЯ ОПТИМА Детальніше
Вікна серії «Оптима» наділені всіма функціями сучасного дерев'яного вікна. Розширені конструктивні можливості дозволяють всім виробам із стулками мати практично будь-яку форму і розміри.
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ Детальніше
Серія «Ексклюзив» - преміальна лінійка вікон Модерн™ з розширеними користувацькими і конструктивними можливостями. При виготовленні бруса для вікон застосовується особливий метод розпилювання і унікальний спосіб фарбування.
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова