ico
Особистий кабінет
Меню

Фасадні системи

Дерев'яні фасадні системи Модерн™ виготовляються за аналогією з алюмінієвими фасадними системами, але, на відміну від них, всі несучі елементи є дерев'яними. У стандартному виконанні фасадної системи використовуються стійки та ригеля шириною від 50 до 100 мм і глибиною від 60 до 120 мм, залежно від розрахунково-допустимих розмірів при вітрових і статичних навантаженнях.

Дерев'яні фасадні системи мають ряд переваг: екологічні, мають естетичний зовнішній вигляд і високі показники теплоізоляції.

Зсередини приміщення видима частина конструкцій повністю дерев'яна. При цьому декоративна накладна планка або так звана «хлопушка» з боку вулиці, може бути як алюмінієвої, так і дерев'яною.

Для покриття і фарбування дерев'яних фасадних систем Модерн™ використовуються лаки і фарби на водяній основі, які не виділяють шкідливих випарів. При виробництві фасадних систем можливе використання різних типів склопакетів залежно від поставлених завдань. Наприклад, можливе застосування мультифункціональних склопакетів, що дозволять захистити приміщення влітку від спеки, а взимку допоможуть зберегти тепло.

У дерев'яні фасадні системи можуть бути вбудовані вікна та двері, а також розсувні системи. Такі конструкції застосовуються при будівництві зимових садів, виставкових залів, котеджів, зрубів та інших споруд, що вимагають скління великих отворів.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова