ico
Особистий кабінет
Меню

Металлопластикові розсувні системи

Розсувні металопластикові системи Модерн™ виготовляються з профілю класу А (товщина зовнішніх стінок - 3 мм). Такі системи ідеально підійдуть для скління балконів, відкритих майданчиків кафе чи ресторанів, виходів на терасу, зимових садів. Профіль таких конструкцій можна ламінувати під структуру дерева або фарбувати в будь-який колір RAL.

Похило-зсувна система

Технічні характеристики:
Висота конструкції - від 690 мм до 2410 мм
Ширина стулки - від 680 мм до 2040 мм.
Вага стулки : - від 130 до 200 кг

Похило-зсувна система допоможе повністю відкрити приміщення і при цьому не займати багато місця у відкритому положенні. У системі може бути одна або дві стулки. Стулки системи абсолютно герметичні та, незважаючи на свою немалу вагу, легкі у керованні.

Похило-зсувна система стане прикрасою як класичного, так і ультрасучасного інтер'єру. Така система ідеально підходить для скління балконів, виходів на терасу, зимових садів.

Всі розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Підйомно-зсувна система

Технічні характеристики:
висота конструкції : - від 2400 мм до 2700 мм.
ширина конструкції : - від 5000 мм (ламінований профіль) до 6000 мм (білий ПВХ).
ширина стулки : - від 2500 мм (ламінований профіль) до 3000 мм (білий ПВХ).
вага стулки: 250 кг.

Підйомно-зсувна система ідеально підходить в тих випадках, коли є необхідність закрити отвір великих розмірів. Завдяки конструктивним рішенням, стулки з легкістю переміщаються по напрямних. Система контурного замикання гарантує повну герметичність конструкції.

Конструкція може бути виготовлена з накладним електроприводом компанії GU (схеми відкривання А і С). Електропривод дозволить відкрити і закрити стулку, а також поставити її в режим провітрювання. Підйомно-зсувна система підійде для виходу на балкон, терасу, відкритий майданчик кафе чи ресторану.

Всі розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Розсувна система типу «гармошка»

Технічні характеристики:
Ширина стулки: від 490 мм до 940 мм.
Висота стулки: від 640 мм до 2400 мм.
Довжина ходової шини: до 6 метров.
Вага стулки: 80 кг.

Завдяки конструктивним рішенням, всі елементи дверей в розсувних системах типу «гармошка» можуть зсуватися в різні сторони з різними комбінаціями, тим самим дозволяючи повністю відкрити отвір. Така конструкція може бути виготовлена без порогу (система Komfort).

Розсувна система типу «гармошка» стане прикрасою як класичного, так і ультрасучасного інтер'єру. Така система ідеально підходить для виходу на балкон, терасу, відкритий майданчик кафе чи ресторану. Особливою популярністю користується «гармошка» при проектуванні заміських будинків і котеджів.

Всі розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Розсувна металопластикова система SWS

Технічні характеристики:
мінімальний розмір виробу: 1000х500 мм;
максимальний розмір виробу: 4000 (ширина) х 2100мм (висота);
у будь-якому розмірі конструкція зберігає повністю всі технічні експлуатаційні параметри;
багатокамерний профіль;
можлива установка москітної сітки в будь-який з секторів;
відсутність "глухих" зон при відкриванні;
можливість встановлення скла та/або склопакета;
алюмінієвий поріг висотою 2 см.

Стулки розсувних систем SWS мають внизу дві точки опори у вигляді роликових кареток, що запобігають їх провисанню. Усередині профілю встановлено металеве армування, яке також дозволяє уникнути деформації. Конструкція має подвійне щіткове ущільнення. Установка розсувних систем SWS дозволяє значно економити простір в приміщенні. Система багатофункціональна, її можна використовувати як офісну перегородку, розсувні двері в житловому приміщенні і для скління балконів.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова