ico
Особистий кабінет
Меню

Дерев'яні розсувні системи

Дерев'яні розсувні системи Модерн™ виготовлюються на висококласному обладнанні провідних європейських виробників. Основою для виробництва конструкцій є тришаровий клеєний брус з радіальним розпилом ламелей і перерізом 78х82 мм. Такі системи ідеально підійдуть для скління балконів, відкритих майданчиків кафе чи ресторанів, виходів на терасу, зимових садів і котеджів.

Похило-зсувна система

Технічні характеристики:
Висота конструкції - від 820 мм до 2500 мм
Ширина стулки - від 750 мм до 2000 мм.

Похило-зсувна система ідеально підходить у випадку, якщо стулки повинні відкриватися повністю і при цьому не займати багато місця у відкритому положенні. У системі може бути одна або дві стулки, вагою до 200 кг. При цьому вони абсолютно герметичні та , незважаючи на свою не малу вагу, легкі у керуванні.

Похило-зсувна система стане прикрасою як класичного, так і ультрасучасного інтер'єру. Така система ідеально підходить для скління балконів, виходів на терасу та зимових садів.

Всі розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Підйомно-зсувна система

Технічні характеристики:
Висота конструкції - до 3500 мм
Ширина стулки - від 700 мм до 3300 мм

Підйомно-зсувна система ідеально підходить в тих випадках, коли є необхідність закрити отвір великих розмірів. Завдяки конструктивним рішенням, стулки з легкістю переміщаються по напрямних. Система контурного замикання гарантує повну герметичність конструкції. При цьому ширина розсувної системи може бути до 18 м.

Для забезпечення максимального комфорту і зручності в управлінні стулками, підйомно-зсувні системи можуть бути укомплектовані електроприводом. При цьому управління стулками може здійснюватися як за допомогою пульта ДУ, так й зі стаціонарного блоку управління.

Підйомно-зсувна система ідеально підходить для виходу на балкон, терасу, відкритий майданчик кафе чи ресторану.

Всі розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Розсувна система типу «гармошка»

Технічні характеристики:
Максимальна довжина конструкції - до 6000 мм
Кількість стулок - від 3 -х до 7 -ми.
Ширина прохідної стулки - від 486 мм до 1236 мм.
Ширина складаної стулки - від 486 мм до 936 мм.

Завдяки конструктивним рішенням, всі елементи дверей в розсувних системах типу «гармошка» можуть зсуватися в різні сторони з різними комбінаціями, тим самим дозволяючи повністю відкрити отвір.

Розсувна система типу «гармошка» стане прикрасою як класичного, так і ультрасучасного інтер'єру. Така система ідеально підходить для виходу на балкон, терасу, відкритий майданчик кафе чи ресторану. Особливою популярністю користується « гармошка» при проектуванні заміських будинків і котеджів.

Всі розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова