ico
Особистий кабінет
Меню

Сервіс

Сервіс

Вікна з дерева, як і більшість натуральних матеріалів, вимагають особливого догляду. Для коректної і довговічної роботи вікна необхідний догляд за фурнітурою і лакофарбовим покриттям. З часом покриття вікон старіє і зношується.

Для подовження терміну життя лакофарбового покриття вашого дерев'яного вікна, рекомендується використовувати спеціальний засіб «По догляду за дерев'яними вікнами». Процедура нанесення даного засобу дуже проста і не вимагає спеціальних навичок: воно наноситься тонким шаром на чисту дерев'яну поверхню вікна. Даний засіб збільшує товщину захисного шару лакофарбового покриття та захищає від розтріскування.

Для збільшення терміну служби віконних виробів, наполегливо рекомендуємо дотримуватися «Правил експлуатації виробів Модерн ™».

Компанія « Модерн-XXI» також пропонує комплекс робіт з реставрації дерев'яних вікон. Реставрація дозволяє повернути первинний вигляд виробів і відновити захисне лакофарбове покриття. Наші майстри виконають повну реставрацію вікна на місці, не пошкодивши відкоси.

Комплекс робіт з реставрації дерев'яних віконних конструкцій:
  • відновлення лакофарбового покриття (усунення сколів і наслідків штукатурних робіт);
  • відновлення працездатності фурнітури: заміна петель, замків, ручок та інших механізмів, а також регулювання фурнітури;
  • заміна ущільнювачів у виробі;
  • можливість заміни склопакета в залежності від потреб замовника.
Служба сервiса: тел. 714-99-89
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова