ico
Особистий кабінет
Меню

Склопакети Модерн™

Компанія «Модерн-XXI» при виробництві всіх конструкцій використовує склопакети власного виробництва із застосуванням передових енергозберігаючих технологій. Енергозберігаючі властивості таких склопакетів перевершують норми існуючих стандартів ДСТУ в кілька разів.
Передові енергозберігаючі технології Модерн™:
 • Енергозберігаючий склопакет ( i-скло);
 • Мультифункціональний склопакет;
 • Полімерна дистанційна рамка Super Spacer
 • Наповнення склопакетів інертними газами: аргоном або криптоном

Для виробництва енергозберігаючих склопакетів використовується :

Енергозберігаюче скло (i-скло)
Полімерна дистанційна рамка
Мультифункціональне скло

Склопакети й безпека

Енергозберігаючий склопакет
(i-скло)

Теплозберігаючим (енергозберігаючим) називається поліроване скло, що має спеціальне низькоемісійне покриття з оксидів металів, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Покриття вільно пропускає сонячну короткохвильову енергію в приміщення, а  також відображає довгохвильове теплове випромінювання, наприклад від нагрівальних приладів, і не дає йому вийти назовні.

Переваги вікон з енергозберігаючим склом :
 • Склопакет з енергозберігаючим склом пропускає на 60 % менше тепла;
 • Однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом на 15 % «тепліше » у порівнянні з двокамерним склопакетом зі звичайним склом;
 • Значно скорочує витрати на опалення в зимовий період;
 • Склопакети з енергозберігаючим склом мають невелику вагу, що дозволяє встановлювати їх у віконних і розсувних системах великого розміру.
Мультифункціональний склопакет

Мультифункціональний склопакет Модерн™, завдяки сучасним технологіям, поєднує в собі функції як сонцезахисного, так й енергозберігаючого скла. Він допомагає підтримувати комфортний мікроклімат в будинку цілий рік: у літній період захищає від спеки, а в зимовий - знижує втрати тепла. Це допомагає значно зменшити витрати електроенергії влітку (на кондиціонування) і газу взимку (на опалення).

Таблиця коефіцієнтів опору теплопередачі для стандартних склопакетів

П/пТип склопакетаКСТП, м²К/Вт
1 однокамерний склопакет 04/16/04 0,37
2 однокамерний склопакет с аргоном 04/16Argon/04i 0,86
3 однокамерний склопакет с криптоном 04/16Krypton/04i 0,89
4 двокамерний склопакет 04/12/04/12/04 0,57
5 двокамерний склопакет з аргоном 04/12Argon/04/12Argon/04i 0,96
6 двокамерний склопакет з криптоном 04/12Krypton/04/12Krypton/04i 0,99
7 мультифункціональний склопакет з аргоном 04mf/12Argon/04/12Argon/04i 1,47
8 мультифункціональний склопакет з криптоном 04mf/12Krypton/04/12Krypton/04i 1,55

Полімерна дистанційна рамка Super Spacer

Більшість виробників віконних конструкцій комплектують склопакет алюмінієвої дистанцією. Алюміній як метал має високу теплопровідність, що є причиною крайового запотівання. Альтернативою алюмінієвій дистанції є тепла полімерна дистанція Super Spacer від Модерн™.

Переваги «теплої» полімерної дистанції Super Spacer:
 • У порівнянні з алюмінієвою дистанцією, дистанція Super Spacer має в 950 разів меншу теплопровідність
 • Значно довше зберігає герметичним склопакет, що особливо важливо при використанні склопакетів з інертними газами (річні втрати газу складають менше 0,6 %)
 • Значно зменшує ймовірність утворення конденсату, намерзання й, як наслідок, плісняви на вікнах
 • Склопакет з дистанцією Super Spacer на 18 % краще звукоізольований
 • Підвищення протиударних властивостей склопакета за рахунок пружності дистанції.

Наповнення склопакетів інертними газами: аргоном або криптоном

Наповнення склопакетів інертними газами (аргоном і криптоном) дозволяє підвищити опір теплопередачі в склопакеті (зробити його «теплішим»), оскільки теплопровідність газів значно нижче повітря.

Переваги склопакета наповненого інертним газом аргоном (криптоном):
 • Застосування інертних газів, особливо криптону, робить склопакет набагато «теплішим»
 • Склопакет, наповнений аргоном «тепліше» на 5-10% за звичайний склопакет (залежно від кількості камер)
 • Склопакет, наповнений криптоном тепліше на 15-20%.

Енергозбереження

Компанія «Модерн-XXI» при виробництві світлопрозорих конструкцій застосовує останні досягнення в сфері енергозбереження. Вікна Модерн™ з енергозберігаючими склопакетами, встановлені в будинках з регульованим опаленням, дозволяють скоротити витрати на опаленні в зимовий період на 30% й скоротити витрати на кондиціонування влітку на 42%. У будинках з нерегульованим опаленням енергозберігаючі склопакети дозволяють підвищити температуру повітря в приміщенні на 4ᵒС без використання додаткових обігрівальних приладів. Одним з останніх досягнень компанії стало виготовлення бруса з унікальними теплотехнічними характеристиками. Середня ламель цього бруса виготовлена із мультифункціонального утеплювача (МФУ). Брус зі вставкою МФУ на 30% тепліше бруса з дерева, і значно впливає на теплопровідність всього вікна, при цьому збільшуючи його міцність.

  • A

   Тепловтрати через вікна в будинку зі звичайними склопакетами

  • B

   Тепловтрати через вікна в будинку після заміни на вікна Модерн™ з енергозберігаючими склопакетами

Дізнатися більше

Броньоване скло

Склопакети з броньованим склом - один із найрадикальніших способів захисту від небажаного проникнення у будинок. Броньоване скло витримає не тільки камінь, а й, залежно від класу міцності, стане перешкодою для справжньої вогнепальної зброї.

Безпечне скло

Для виготовлення вікон з протизламними та захисними функціями фахівці компанії «Модерн-XXI» використовують скло «триплекс» або скло, вкрите спеціальною захисною плівкою. Обидва способи полягають у стримуванні осколків розбитого скла в'язкою полімерною речовиною. Пошкоджене «безпечне» скло, на відміну від звичайного скла, не розсипається на осколки, які становлять загрозу життю та здоров'ю людей, а утримується в рамі.

Протизламна фурнітура

Замикаючим елементом у фурнітурі є грибоподібна цапфа, виготовлена зі спеціальної сталі, яка витримує навантаження на розрив до 1500 кг і виконує дві функції: замикання і захисту від злому. Вона входять в надійний зацеп з відповідними планками на рамі та перешкоджає злому стулок з вулиці. На механізм віконної ручки встановлюється захисна металева пластина, що перешкоджає злому вікна шляхом висвердлювання ручки з боку вулиці.

Дізнатися більше

Дизайн склопакетів


Види з'єднань шпросів

Шпроси - профілі, які встановлюються всередині склопакета для декоративної прикраси вікна. Утворюючи за допомогою з'єднувачів певний просторовий візерунок, роблять вікно візуально значно масивнішим, ніж воно є насправді.


Можливе з'єднання під різними кутами, Г, +, Y, Т з'єднання, складні геометричні форми, в тому числі вигнуті під різним радіусом.


У склопакети  встановлюються шпроси шириною 8, 18, 26 мм. Ширина декоративного переплетення в склопакетах з полімерною дистанцією може становити 8 мм і 18 мм.

Варіанти декорування шпросами

Фальшнакладки

Фальшнакладки кріпляться зверху на склопакет з обох сторін і створюють ефект переплетення. Накладка може мати різну ширину і висоту, і, як правило, фарбується в один колір з вікном. Для вікон з алюмінієвим обкладом існує колекція алюмінієвих накладок для зовнішньої частини. Фальшнакладки часто використовують при виготовленні вікон під старовину при реставрації будівель.

Система дуплекс

Система дуплекс імітує алюмінієву або полімерну дистанцію під фальшнакладками. Монтується на етапі виготовлення склопакета. Дерев'яне вікно з системою дуплекс і фальшнакладками повністю імітує вікно, що складається з декількох склопакетів, але на відміну від нього, дає повну герметичність, і необхідну жорсткість виробу.

Вітраж

Фахівці компанії «Модерн-ХХІ» використовують для декорування склопакетів вітражі, створені із застосуванням кольорових полімерних лаків, які після застигання утворять на склі шар фарби, що не видаляється. Склопакети з вітражами використовуються для декорування вікон, дверей, розсувних і фасадних систем. Вітраж можна нанести як на звичайне, так і на «безпечне» скло.

Гравірування

Гравірування скла - дуже стильне і красиве рішення, для прояву своєї індивідуальності. Зображення при гравірування скла виходить рельєфним і одноколірним. Малюнок, що гравірується на склі, можна придумати самостійно, при цьому він буде здаватися об'ємним завдяки грі світла на гранях мікрорельєфу і переплетенню ліній візерунка. Гравіювання виконується на склі від 4 мм до 8 мм , а ширина ліній може бути 6 мм і 8 мм.

Тоноване скло

Тонування скла користується великою популярністю. Для тонування використовуються архітектурні та захисні плівки виробництва США. Тонування скла в склопакеті може бути виконано практично з будь-яким відтінком. Тоноване скло забезпечує відображення прямих сонячних променів, обмежує пропускання ультрафіолетового випромінювання, оберігає предмети інтер'єру від вигоряння і, одночасно з цим, зменшує витрати на кондиціонуванні влітку і на обігріві взимку.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова