ico
Особистий кабінет
Меню

Види деревини

Види деревини

Тришаровий клеєний брус виготовляється шляхом склеювання трьох ламелей радіального розпилу. Ламелі попередньо сушать в сушильних камерах до вологості 10-12%. Після цього їх ретельно відсортовують та виторцьовують всі видимі в них дефекти (сучки, смоляні кишені і т.п.). Далі ламель склеюють по довжині на мінішип. Для склеювання брусу використовується клей класу D4 провідних європейських виробників. Із трьох, підготовлених таким чином ламелей, на спеціальному пресі відбувається склеювання брусу. Отриманий в результаті тришаровий клеєний брус калібрується до розміру 78х82мм .

На відміну від масиву дерева, тришаровий брус значно менше схильний до впливу температури та вологи, набагато міцніший і не має дефектів у вигляді сучків, смоляних кишень і т.п.

Для виготовлення дерев'яних вікон можуть бути використані як прості, так і екзотичні сорти деревини. Також можливе виготовлення комбінованого брусу з декількох сортів деревини. Для виготовлення такого брусу використовуються дві соснові ламелі та одна ламель з деревини благородних порід (зовнішня чи внутрішня) .

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова