ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
«Модерн-ХХІ» - учасник виставки InterBuildExpo-2015
«Модерн-ХХІ» - учасник виставки InterBuildExpo-2015

«Модерн-ХХІ» запрошує гостей виставки та партнерів компанії відвідати виставковий стенд Модерн™ на міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo-2015 (м Київ).

Компанія «Модерн-ХХІ» як провідний виробник дерев'яних, металопластикових та алюмінієвих віконних виробів вже вкотре є активним учасником найбільшої в Україні будівельної виставки InterBuildExpo (раніше відомої як «ІнтерБудЕкспо»). У 2015 році у всіх відвідувачів виставкового стенду Модерн™ буде можливість першими познайомиться з повною лінійкою бюджетної серії дерев'яних вікон Forest Line.

Forest Line - серія доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™ базової комплектації з оптимальним набором опцій, що дозволяють забезпечити якісну і довговічну роботу вікна у вашому домі. У базову лінійку увійдуть: древяні та дерево-алюмінієві вікна Forest Line і Forest Alu, розсувні система Forest Slide та вхідні двері Forest Door.

Крім лінійки Forest Line всі відвідувачі стенду компанії «Модерн-ХХІ» зможуть познайомитися з новітніми рішеннями для зовнішнього великогабаритного скління будівель і приватних котеджів. Це розсувні системи з різним типом відкривання дверей та фасадні конструкції.


Чекаємо на вас на виставковому стенді Модерн™ з 25 по 28 березня за адресою: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», м Київ, вул. Салютна, 2-Б. На виставковому стенді будуть працювати провідні фахівці компанії, які зможуть відповісти на всі технічні питання і допоможуть зорієнтуватися в ціновій політиці.

Отримати запрошення можна на сайті організаторів виставки www.buildexpo.kiev.ua.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова