ico
Особистий кабінет
Меню
Найчастіші запитання
Яких «сюрпризів» можна чекати від дешевих вікон?
Яких «сюрпризів» можна чекати від дешевих вікон?

У зв'язку з нестабільною ситуацією в країні на віконному ринку також за останні кілька років відбулися зміни, які спричинили зниження попиту на вікна. З цієї причини багато продавців значно зменшили вартість пропонованої віконної продукції. У сумнівній гонці за лідерством з дешевизни вікон, дехто з продавців пропонує товар «майже задарма», але чим загрожує придбання такого «безкоштовного сиру з мишоловки»?

Ви повинні знати про те, що якісні вікна не можуть бути продані за дуже низькою ціною з об'єктивних причин. Навіть звичайне (стандартне) вікно з ПВХ не може бути дуже дешевим і якщо його вартість набагато менша, ніж у конкурентів фірми, це повинно вас насторожити. Швидше за все, така продукція не придатна до використання і прослужить максимум 1-2 роки. Можлива також і інша ситуація, коли продавці спочатку вказують тільки частину вартості, а після доставки, монтажу та обслуговування, вартість вікна збільшується майже у два рази.

У вартість віконного виробу закладається собівартість основних його компонентів, таких як профіль, фурнітура і склопакет. І якщо вартість конструкції набагато дешевша середньоринкової, скоріше за все, ви маєте справу з недобросовісним продавцем, який економить на якості компонентів виробу.

Як «проявляє» себе неякісний профіль ПВХ?

• На стадії виробництва: поганий профіль погано піддається обробці, його складно зварювати, він може навіть розколотися при розрізанні. • На стадії установки: у монтажників виникають труднощі з установкою і регулюванням вікон.

• В процесі експлуатації: споживач переконується у низькій якості профілю занадто пізно, коли пластик починає змінювати колір, а саме вікно змінює геометрію, тріскається по швах або з лицьової сторони; часто стулка нещільно прилягає до рами, що провокує виникнення протягів у будинку.

Яких «сюрпризів» чекати від фурнітури поганої якості?

• Використання віконних конструкцій з поганою фурнітурою гарантує низьку щільність замикання.

• Термін експлуатації віконних виробів з дешевою фурнітурою набагато менший.

Не тіште себе ілюзією, що продавець, пропонуючи вам дешеві вікна, економить на власному прибутку, йому це ні до чого, оскільки варіантів заощадити на віконних виробах предостатньо. У табличці, яка представлена ​​нижче, зазначені способи економії, які використовують недобросовісні виробники.

На чому економлять Результат
У склопакеті, який пропонують як двокамерний встановлюють не три, а два скла. Використовують неполіроване скло і дешевий, неякісний герметик. 5$--15$
Не використовують або встановлюють тільки частково сталеві профілі (покупець ніяк не може перевірити їх наявність або відсутність) 3$--7$
Змішують якісну фурнітуру з дешевою 6$--12$

Використовують фірмовий профіль тільки частково, в більшій частині встановлюються супердешеві профілі, які виробляються з відходів ПВХ

8$--20$
Замінюють якісний ущільнювач на дешевий одноразовий 3$--5$

Замість професійних герметиків використовують максимально дешевий силікон з базару

3$--5$

Непрофесійно виконаний монтаж може зіпсувати навіть найякісніше вікно

12$--25$
Разом, виробник заощадив на ваших вікнах 40$--90$

В результаті ви отримуєте на перший погляд «вигідну» цінову пропозицію, але задумайтесь, чи потрібна вам така економія?! Якщо фірма, в якій ви збираєтеся купити віконні вироби, не надає повний комплекс послуг, це повинно вас насторожити, оскільки якщо конструкція продається однією компанією, а встановлюється іншою, нести відповідальність за результат не візьметься жодна з них.

Якісні вікна та низька ціна - речі несумісні. Хороші вікна відрізняються тим, що в їх виробництві використовуються якісні матеріали, інноваційне обладнання, робота кваліфікованого персоналу, який займається виготовленням та монтажем. На додаток до всього ви отримуєте гарантійне обслуговування своїх віконних конструкцій, як ще одне підтвердження гарантії їх якості.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова