ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Конференція «Енергозберігаючі технології»
Конференція «Енергозберігаючі технології»

Компанія «Модерн-XXI» запрошує партнерів відвідати конференцію «Енергозберігаючі технології».

У зв'язку з істотним зростанням тарифів на газ, особливо гостро стало питання економії на опаленні та додатковому обігріві приміщення. Клієнти все частіше стали цікавитися енергоефективними вікнами. Наша компанія з першого дня роботи особливу увагу приділяє питанню енергозбереження. За роки наполегливої ​​праці ми зуміли добитися високих результатів, якими хочемо поділитися з нашими партнерами. На конференції «Енергозберігаючі технології» фахівці компанії «Модерн-ХХІI» просто і доступно розкажуть вам про те, що являють собою тепловтрати, як зменшити кількість тепла, що втрачається через вікна, і тим самим заощадити на опаленні та додатковому обігріві приміщення. Це допоможе зорієнтуватися в питаннях енергозбереження і, надалі, грамотно і доступно передати всі переваги вікон з енергозберігаючими властивостями вашим замовникам.

Програма конференції:

- енергозберігаючі технології в питаннях і відповідях

- як отримати вигоду від продажу енергоефективних вікон

- аналіз переваг енергозберігаючих вікон на основі актуальних комунальних тарифів

У ході конференції будуть оголошені «Кращі дилери 2014 року» компанії «Модерн-XXI» сезону весна-літо. За плідну співпрацю та успішну реалізацію віконних конструкцій Модерн™ ми нагородимо цінними призами наших найактивніших партнерів.

Чекаємо на вас та ваших співробітників 5 вересня 2014 о 15.00 у великому конференц-залі офісного центру «Sun City Premium» за адресою: м Харків, пр-т Московський, 199-А. Приходьте, буде дуже цікаво й пізнавально!

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова