ico
Особистий кабінет
Меню
Найчастіші запитання
Чи можна заощадити на опаленні замінивши вікно?
Чи можна заощадити на опаленні замінивши вікно?

Немає жодних сумнівів у тому, що в найближчому майбутньому питання економії на опаленні не втратить своєї гостроти. Підвищення комунальних тарифів на опалення змушує більшість людей все частіше і частіше замислюватися про те, як можна заощадити.

Професіонали з віконної фірми «Модерн-ХХІ» пропонують ефективне рішення даної проблеми - встановлення вікон з енергозберігаючими склопакетами і «теплою» дистанцією.

Фахівці у сфері виробництва віконних конструкцій стверджують, що основні втрати тепла у будівлях відбуваються через неякісні вікна, адже тільки від десяти до тридцяти відсотків віконної конструкції - це віконний профіль. Саме склопакет визначає основні показники світлових і теплових характеристик. Звідси випливає, що при виборі вікна необхідно особливо скрупульозно поставитися до якості склопакета конструкції. Компанія «Модерн-XXI» - одина з лідерів у сфері енергозбереження.

До переваг віконних конструкцій «Модерн-XXI» можна віднести наступні:

 • При виготовленні віконних конструкцій використовуються склопакети тільки власного виробництва із застосуванням передових енергозберігаючих технологій.
 • Склопакети виготовляються із застосуванням мультифункціонального та енергозберігаючого скла, що сприяє поліпшенню мікроклімату в приміщенні і істотній економії.
 • Для наповнення склопакетів фахівці «Модерн-XXI» використовують «теплу» дистанцію і інертні гази.

Розглянемо переваги конструкцій від «Модерн-XXI» більш детально.

Енергозберігаюче скло.

Низькоемісійне покриття скла з оксидів металів дозволяє пропускати всередину приміщення сонячну енергію і відображати теплове випромінювання від батарей і обігрівачів, не даючи, тим самим, йому вийти назовні. Даний процес дозволяє зберегти тепло в приміщенні.

До переваг віконних конструкцій з енергозберігаючим склом можна віднести:

 • Однокамерний склопакет з термозберігаючим склом на 15% ефективніший 2-хкамерного аналога зі звичайним склом.
 • Такий склопакет випускає назовні на 60% менше тепла.
 • Дозволяє істотно заощадити на опаленні в зимовий період.

Мультифункціональне скло.

Такий вид скла сполучає в собі одночасно характеристики сонцезахисних і енергозберігаючих стекол. Простими словами це теплове дзеркало, здатне відображати теплову енергію склопакетом назовні і всередину приміщення.

До переваг віконних конструкцій з мультифункційним склом фахівці відносять:

 • Сприяння балансу мікроклімату в приміщенні протягом року. У жарку пору дане скло не пропускає тепло, в холодну - не випускає тепло за межі приміщення.
 • Здатність зменшити витрати електроенергії (наприклад, на кондиціонування) в літній час і газу (на опалення) в зимову пору року.

««Тепла» полімерна дистанції Super Spacer.

Така дистанція являє собою альтернативу алюмінієвій і пластиковій дистанції. Застосовується вона при виготовленні енергозберігаючих склопакетів. «Тепла» дистанція - це однорідна пориста пластична стрічка, здатна поглинати вологу. Теплопровідність пористої стрічки майже в 1000 разів менше показників, властивих алюмінієвій дистанції. Super Spacer істотно зменшує ефект запотівання країв віконної конструкції.

До переваг склопакетів з дистанцією Super Spacer відносять:

 • Низьку теплопровідність дистанції Super Spacer.
 • Можливість довше зберігати герметичний стан склопакета (це особливо важливо для склопакетів з інертними газами).
 • Підвищення температури в крайовій зоні склопакета.
 • Практично виключається ймовірність утворення конденсату і ожеледі, а значить і цвілі на вікнах.

Наполнение стеклопакетов инертными газами.

Наповнення склопакетів інертними газами Заповнивши простір склопакета інертними газами замість повітря, фахівці досягли позитивного ефекту - показники опору теплопередачі в склопакеті зросли, іншими словами вдалося «утеплити» віконну конструкцію.

До переваг наповнення склопакетів інертними газами відносять:

 • Зміст інертних газів (зокрема криптону) «утеплює» склопакет.
 • Заповнений газом аргоном склопакет зменшує втрати на 5-10% в порівнянні зі звичайним.
 • Заповнений криптоном склопакет зменшує втрати на 15-20% у порівнянні зі звичайним.

Відчути ефект від використання сучасних віконних конструкцій ви зможете одразу після їх монтажу. Більше того, позитивний ефект від установки сучасних конструкцій у будинках з індивідуальним опаленням буде полягати не тільки в підвищенні середньої температури в приміщенні на 6-7ºС, але і в економії до 80% (залежно від застосованих технічних енергозберігаючих рішень) на опаленні.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова