ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Оптимальне рішення!
Оптимальне рішення!

Компанія «Модерн-ХХI» представила на ринок новинку серії вікон Модерн ™ базової комплектації – дерев'яне вікно Forest Alu з алюмінієвим обкладом.

Вікна базової серії комплектуються мінімальним набором опцій, що дозволяють зменшити витрати на виробництві вікна, при цьому не заощаджуючи на його якості. Тому головною перевагою Forest Alu неодмінно стане доступна ціна при характеристиках дерево-алюмінієвого вікна.

Всі вікна серії Forest Alu виготовляються з соснового євробруса з радіальним розпилом всіх ламелей 82х86 мм. Зовнішня сторона вікна повністю закрита алюмінієвими обкладом. Алюмінієвий обклад служить своєрідним бар'єром, і здатний захистити деревину від впливу зовнішніх природних факторів. Завдяки можливості фарбування обклада в білий або темно-коричневий колір, вікно Forest Alu ідеально впишеться в фасад будь-якої будівлі.

Практична цінність вікна – тривалий термін експлуатації, а також відсутність необхідності догляду за зовнішньою стороною вікна. Ці вікна стануть ідеальним рішенням для скління багатоповерхових житлових будинків і котеджів.

 

Більш детальну інформацію про новинку – Forest Alu в базовій серії дерев'яних вікон ви можете отримати на сайті в розділі «Дерев'яні вироби». Щоб замовити вікно Forest Alu від Модерн ™, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас шляхом:

• зателефонувавши за номером 0-800-502-126 (дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні);

• написавши нам листа через форму зворотного зв'язку на сайті;

• звернувшись в офіційне представництво компанії «Модерн-XXI» (список адрес можна знайти в розділі «Контакти» нашого сайту).

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова