ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Нове співробітництво - нові перспективи!
Нове співробітництво - нові перспективи!

Компанія «Модерн-ХХІ» починає спільну роботу з виробниками профільних систем KBE і SALAMANDER.

Нове співробітництво відкриє для торгової марки «Модерн» нові перспективи. Зокрема вводиться відразу три лінійки вікон: базова серія Модерн Практик (трикамерний профіль), серія вікон стандартної комплектації - Модерн Оптима (пятикамерні профільні системи) і лінійка вікон Модерн Ексклюзив (шестикамерний профіль). Це дозволить охопити відразу всі сегменти віконного ринку і підвищити лояльність клієнтів до нашого продукту.

«Наша компанія завжди прагнула до кращого і боролася за право позиціонуватися на ринку як виробник якісних вікон. Ми довгий час використовували для виробництва металопластикових вікон профільні системи VEKA, і разом з ними проповідували принцип «тільки високоякісні вікна з профілю VEKA».

Сьогодні на ринку з'явилося багато переробників профілю VEKA, які, на жаль, дотримуються інших принципів. Нам би не хотілося втрачати довіру наших клієнтів, розплачуючись за чужі помилки. У зв'язку з цим, висловлюючи подяку компанії VEKA за плідну співпрацю, ми прийняли для себе важливе рішення - перехід на іншу профільну систему, щоб знову мати можливість виготовляти ексклюзивний продукт. Незмінним залишиться одне - якість нашої продукції, що відповідає найжорсткішим вимогам будівельних і санітарних норм Росії, України та Європи, - заявив Сергій Калмиков - директор компанії «Модерн-ХХІ».

Більш детальну інформацію про новинку серій металопластикових вікон ви можете отримати на сайті в розділі «Металопластикові вироби». Щоб замовити вікно, зв'яжіться з нами за телефоном  0-800-502-126 (дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні) або через форму зворотного зв'язку на сайті. Також ви можете звернутися в офіційне представництво компанії «Модерн-XXI» (список адрес можна знайти в розділі «Контакти» нашого сайту).

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова