ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
«Модерн-ХХІ» - учасник виставки InterBuildExpo 2016
«Модерн-ХХІ» - учасник виставки InterBuildExpo 2016

«Модерн-ХХІ» запрошує гостей виставки та партнерів компанії відвідати виставковий стенд Модерн ™ на міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2016 (м.Київ).
Компанія «Модерн-ХХІ» - провідний виробник дерев'яних, металопластикових та алюмінієвих віконних конструкцій не в перший раз  буде учасником найбільшої в Україні будівельної виставки InterBuildExpo (раніше відомої як «ІнтерБудЕкспо»). У 2016 році у всіх відвідувачів виставкового стенду Модерн ™ буде можливість познайомитися з представленою продукцією: підйомно-зсувні розсувні системи, розсувна система «Гармошка», дерево-алюмінієве вікно Alu Wood, вікна з внутрішнім і зовнішнім Hi-Tech, ретро вікно Wood Line і двері з ретро накладками. Всі відвідувачі стенду компанії Модерн зможуть познайомитися з новітніми рішеннями в області зовнішнього великогабаритного скління будівель і приватних котеджів.
Чекаємо вас на виставковому стенді Модерн ™ з 23 по 26 березня за адресою: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», г. Киев, ул. Салютна, 2-Б. На виставковому стенді будуть працювати провідні фахівці компанії, які зможуть відповісти на всі технічні питання і допоможуть зорієнтуватися в ціновій політиці.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова