ico
Особистий кабінет
Меню

Компанія Модерн-XXI
Україна, 61010 м.Харків, вул. Сільскогосподарська 1
0800-502-126

(дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні безкоштовні)

067-508-2822 095-570-1328 057-717-0373
Відділ по роботі з дилерами 057-719-1606
Філіали компанії

01032, м. Київ, вул.Стеценко 75Б

Тел. (050)469-19-53

Тел. (050)302-11-27

65000, м. Одеса, вул. Малая Арнаутская, 1

Тел. (048) 786-09-24

79018, м. Львів, вул. Горської, 5А

Тел. (032)229-55-10

Тел. (032)294-89-60

Тел. (096)140-90-23

Дилери компанії Модерн-XXI по регіонах України

Вікна в Тернополі

Гуляючи вулицями Тернополя, неможливо не захоплюватись неймовірною красою архітектурних шедеврів. Фасади будинків, затишні уквітчані балкони та вікна в Тернополі створюють художній тандем, що вирізняє це місто споміж інших. Від якості вікон залежить не просто дизайн та зовнішній вигляд кімнати чи дому, але здоров'я членів родини та рівень комфорту в цілому. Сьогодні вже не потрібно докладати багато зусиль, щоб встановити вікна в Тернополі та Тернопільській області, достатньо просто обрати варіант, який більш за все сподобався і зробити замовлення.

Як підібрати вікна

Вибір вікон — це справа, до якої треба підходити особливо детельно та серйозно. Адже взимку вони мають захищати нас та нашу сім'ю від лютих морозів, а влітку не пропускати спеку і зберігати прохолоду. До того ж це далеко не весь перелік переваг, якими повинні володіти якісні дерев'яні вікна. Аби підібрати оптимальній варіант необхідно перш за все враховувати наступні моменти:

  • перш за все, треба точно знати розміри рами. При виготовлені вікна необхідна велика точність, аби воно ідеально підійшло
  • наступне — це матеріал з якого виготовлено сучасне дерев'яне вікно, а саме основа (вона може бути пластиковою чи дерев'яною) та наповнення (скло або склопакет)
  • яке буде вікно за функціоналом. Мається на увазі, чи відкриватиметься воно і якщо так, то як саме. Цьому питанню треби приділяти багато уваги, оскільки перш за все якісні вікна повинні щільно зачинятись, ручка має бути зручною та комфортною.
  • велике значення має і сам дизайн, колір основи, дизайнерські рішення та елементи дерев'яного вікна. Сучасне виробництво пропонує безліч варіантів та рішень. Робити вибір варто, виходячи з дизайну кімнати, в якій будуть встановлені вікна.

Ціна на дерев'яні вікна

Ціна на дерев'яні вікна в Тернополі залежить від багатьох факторів. Один із перших і найголовніших — це матеріал з якого вони виготовлені. Мається на увазі тип деревини та особливості її обробки для вікна. Ціна сировини впливає на вартість вікна. Чим дорожча сировина, тим складніше і детальніше її обрабляють . Тому відповідно і дорожчі такі вікна. Тернопіль — це місто традицій, неймовірно гарного дизайну та архітектури. Тому вагомим є дизайнерські рішення. Також велике значення має розмір та складність конструкції вікна в Тернополі. Чим більшу вікно має кількість елементів, конструктивних особливостей під встановлення, тим складніше його виготовити. Воно потребую багато часових та фізичних витрат, відповідно і ціна на вікна в Тернополі буде вища. Наприклад вікна, які відрізняються складними дизайнерськими рішеннями, також будуть певною мірою дорожчі. Це зумовлено їх унікальністю та неповторністю. Але в такому випадку Ви отримаєте продукт, якого не буде більше ні в кого. Таке вікно може по праву стати родзинкою Вашого дизайну. Замовити вікна від виробника — це гарантія отримати якісний продукт, який буде довго і якісно Вам служити.