ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
«Центри енергозберігаючих віконних технологій» у м. Харьків
«Центри енергозберігаючих віконних технологій» у м. Харьків

У Харкові стартував новий проект компанії «Модерн-ХХІ» в рамках якого почали роботу «Центри енергозберігаючих віконних технологій».

Наша компанія «Модерн-ХХІ» з першого дня роботи особливу увагу приділяє питанням енергозбереження. За роки сумлінної праці ми зуміли добитися високих результатів, якими хочемо поділитися з усіма харків'янами.«Центр енергозберігаючих віконних технологій» - це місце, де фахівці компанії «Модерн-ХХІ» просто і доступно розкажуть про те, що являють собою тепловтрати, як зменшити кількість тепла, що втрачається через вікна, і тим самим заощадити на опаленні та додатковому обігріві приміщення. Це допоможе зорієнтуватися в питаннях енергозбереження і зробити усвідомлений вибір на користь вікон з енергозберігаючими властивостями.

Наша компанія не тільки вивчає, а й впроваджує передовий європейський досвід у галузі енергозбереження. Так слідуючи світовим тенденціям, для виробництва всіх віконних виробів Модерн™ ми застосовуємо передові енергозберігаючі технології. Використання цих технологій при виробництві вікон і склопакетів Модерн™ допоможе не тільки забезпечить відчуття максимального комфорту у вашому будинку, але і дозволить істотно заощадити на його опаленні і кондиціонуванні. Завдяки цьому, навіть самі нестандартні конструкції зможуть зберегти тепло в приміщенні в зимовий період і забезпечити прохолоду в літній час.

Відвідайте «Центри енергозберігаючих технологій» і абсолютно безкоштовно отримайте консультацію досвідчених фахівців у галузі енергозбереження!

«Центри енергозберігаючих технологій» в м. Харків:

вул. Маломясницкая, 2

пр-т Леніна, 22

вул. Ак. Павлова, 311

вул. Сумська, 77/79

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова