ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Прем’єра фільму до 100-річного ювілею концерну SALAMANDER.
Прем’єра фільму до 100-річного ювілею концерну SALAMANDER.

Найщиріші вітання дорогим Партнерам!

Даним радий Вам повідомити про вихід в світ ДОВГООЧІКУВАНОЇ ПРЕМ’ЄРИ – української версії найновішого іміджевого фільму до 100-річного ювілею концерну SALAMANDER.

Дізнайтеся більше про підприємницьку діяльність нашого столітнього концерну та дозвольте собі надихнутись Світом Якісних Профілів SALAMANDER!!!

P.S. Також варто зауважити, що наша солов’їна українська мова стала ЧЕТВЕРТОЮ МОВОЮ В СВІТІ (після оригінальних німецької та англійської, а також іспанської), якою вже дубльований вищезазначений фільм, успішно випередивши навіть мови світового значення (французьку, російську, португальську), а також такі традиційні робочі «саламандрівські» мови, як то польську, італійську, румунську та нідерландську!

«Шануймося, люди, бо ми того варті,
щоб душі зігріла повага незла,
щоб совість незрадно стояла на варті,
і щемна надія розраду несла!» (с) ;-)

Посилання на фільм в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=x64GJtmAif8

Посилання на завантаження фільму та рекламного радіоролика, що успішно лунає цього сезону на радіохвилях Львова, Харкова, Одеси та Дніпра: https://fex.net/#!178052726404

Цим листом надається право необмеженого використання іміджевого фільму SALAMANDER у Ваших рекламних цілях із посиланням на власника авторських прав – концерн SALAMANDER Industrie///Produkte GmbH.

Щиро дякую за співпрацю.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова