ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Енергозберігаючі вікна в кожен дім!
Енергозберігаючі вікна в кожен дім!

Компанія «Модерн-ХХІ» стала партнером Ощадбанку за державною програмою енергозбереження. Програма дає всім жителям України унікальну можливість замінити свої старі вікна на нові з використанням енергосбергаючих технологій та отримати компенсацію за них від держави.

Так замовляючи вікна Модерн™ з енергозберігаючими і сонцезахисними склопакетами, із застосуванням «теплої» дистанційної рамки Super Spacer і наповненням склопакетів інертними газами аргоном або криптоном ви можете отримати компенсацію від держави з відшкодуванням частини суми кредиту в розмірі 30% суми кредиту (але не більше 10 тис. грн).

Умови кредитування від Ощадбанку для клієнтів компанії «Модерн-ХХІ»:

Процентна ставка * (річних) - 25%

* у разі придбання енергоефективного обладнання та / або матеріалів у продавця, з яким укладено договір про співпрацю, на перший рік встановлюється процентна ставка на використання кредиту в розмірі 15% річних

Авансовий платіж - 10% від вартості товару

Строк кредитування - до 3-х років

Розмір кредиту - від 10000 до 50000 грн

Розмір державної компенсації:

- Кредитування АТ «Ощадбанк» на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу) з відшкодуванням частини суми кредиту в розмірі 20% суми кредиту (але не більше 5 тис.).

- Кредитування АТ «Ощадбанк» на придбання енергоефективного обладнання та / або матеріалів з відшкодуванням частини суми кредиту в розмірі 30% суми кредиту (але не більше 10 тис. грн).

Забезпечення - порука членів сім'ї позичальника (якщо при оцінці фінансового стану позичальника враховуються доходи таких осіб)

Комісійні винагороди - 3% від суми кредиту

Умови оформлення компенсацій:

• державна програма енергозбереження поширюється на металопластикові та дерев'яні вікна та двері, коефіцієнт опору теплопередачі яких відповідає новим нормам ДСТУ, а саме не менше 0,75 для І зони і 0,6 для ІІ зони.
• технічні характеристики енергозберігаючих вікон та дверей будуть відображені в рахунку і в технічному паспорті на конструкції.

Нагадаємо, що дана програма набула чинності за постановою уряду від 7 травня 2015 року та спрямована на утеплення житлових приміщень та підвищення енергоефективності будівель.

За більш детальною інформацією щодо умов державної програми енергозбереження ви можете звернутися до найближчого відділення Ощадбанку або на офіційний сайт банку.

Розрахувати вартість енергозберігаючих вікон та дверей для вашої квартири або будинку вам допоможуть фахівці нашої компанії «Модерн-ХХІ»! Для цього зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом: зателефонуйте або напишіть нам, залиште свою заявку на сайті через форму зворотного зв'язку або відвідайте наше офіційне представництво у вашому місті (адреси та контакти представництв, а також офіційних дилерів компанії ви можете знайти на цьому сайті в розділі "Контакти").

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова