ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Підсумки семінару «Новинки лінійки вікон ПВХ»
Підсумки семінару «Новинки лінійки вікон ПВХ»

6 лютого 2015 в конференц-залі ТОЦ «Sun City Plaza» пройшов перший семінар компанії «Модерн-XXI» - «Новинки лінійки вікон ПВХ». В рамках заходу виступили представники компаній «Профайн України» (КВЕ) і німецького концерну «Salamander Industrie Produkte» (Brugmann і Salamander).

Темою семінару стали новинки в лінійках металопластикових вікон Модерн™. Представники компаній з виробництва профілю познайомили присутніх зі своїми профільними системами, розповіли про переваги і нюанси роботи, а також привели незаперечні факти на користь вікон з профілів КВЕ та Salamander. Послухати спікерів зібралося близько 50 осіб - партнерів та дилерів компанії.


Нагадаємо, що раніше компанія «Модерн-XXI» оголосила про старт серії навчальних семінарів для партнерів компанії. Наступний семінар відбудеться 4 березня. Він буде присвячений новинкам базової і преміальної серій дерев'яних вікон Модерн™. Більш детальна інформація про захід з'явиться найближчим часом на сайті компанії. З питань участі в семінарі звертайтесь за телефоном: (057) 719-16-06.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова