ico
Особистий кабінет
Меню
Найчастіші запитання
«Тепла» дистанція у склопакеті - інновація на ринку енергозберігаючих вікон.
«Тепла» дистанція у склопакеті - інновація на ринку енергозберігаючих вікон.

 Сьогодні питання енергозбереження актуальне як ніколи. Це пов'язано з різким підвищенням тарифів на газ, які змушують кожного задуматися про те, як знизити витрати на оплату опалення. Значною мірою скоротити теплові втрати в приміщенні допоможуть сучасні технології з енергозбереження віконної індустрії, однією з таких технологій є «тепла» дистанція у склопакеті.

Super Spacer - що це?

Super Spacer - це інновація на ринку енергозберігаючих вікон, яка встановлюється у склопакетах Модерн ™. Полімерна дистанція новітня і абсолютно ексклюзивна технологія в енергозбереженні віконної галузі. Як виглядає Super Spacer? Це пластична пориста стрічка, у складі якої поглинач вологи.

Чому дистанцію Super Spacer називають «теплою» і як вона працює?

Найвразливішим місцем у вікні, з точки зору втрати тепла, є крайова зона у склопакеті. Найчастіше, виробники встановлюють у склопакетах дистанційні рамки, виготовлені з алюмінію. Вони є провідником холоду і знижують температуру на склі з внутрішньої сторони вікна. Виходячи із загальноприйнятих стандартів, опір теплопередачі у віконних конструкціях визначається з поправочним коефіцієнтом, який враховує втрати тепла саме в зоні примикання скла до дистанційної рамки (крайової зони).

Німецький інститут віконних технологій BAUWERK провів дослідження, в якому вивчалися всі характеристики дистанції Super Spacer. В результаті було встановлено, що використання даної технологічної новинки значно підвищує температуру в області крайової зони на внутрішній стороні склопакета. Таким чином, теплозберігаючі показники двох ідентичних вікон, які відрізняються тільки дистанцією, будуть значно вище у того вікна, в якому встановлена ​​дистанція Super Spacer.

Табличка порівняльної характеристики алюмінієвої дистанції і Super Spacer:

Температура на внутрішній поверхні склопакета в крайовій зоні

Температура повітря на вулиці, С

Дистанційна рамка з алюмінію

Super Spacer

0С

7,7С

10,3С

-10С

1,6С

9,4С

Переваги Super Spacer або чому цю дистанцію називають «теплою»?

• Теплопровідність Super Spacer в 950 разів менше, ніж у дистанції з алюмінію.

• Super Spacer знижує ризик виникнення ефекту запотівання вікон по краях.

• Полімерна дистанція знижує тепловтрати склопакета у краєвій зоні.

• Super Spacer в значній мірі перешкоджає виникненню конденсату і ожеледі, при появі яких, як наслідок, виникає вкрай небажана у будинку і навіть небезпечна для здоров'я цвіль.

• Super Spacer допомагає зберігати герметичність склопакетів досить тривалий час, це особливо важливо при наповненні їх інертними газами (аргоном або криптоном). Показники втрат газу зі склопакета за рік: Super Spacer - 0,6%, алюмінієва дистанція - 20-30%.

Звукоізоляція склопакетів з Super Spacer на 18% вище, у порівнянні зі склопакетами з дистанцією із алюмінію.

Склопакети, які укомплектовані полімерної дистанцією, мають підвищену протиударність, вони здатні витримувати більш сильні побутові удари, ніж склопакети з алюмінієвою дистанцією.

Чи доступна технологія Super Spacer?

Ні для кого не секрет, що всі технології з енергозбереження дорогі і «тепла» дистанція Super Spacer не є винятком. Однак очевидні переваги і щодня зростаючий попит на подібні інновації, ще раз доводять, що витрати на їх придбання досить швидко окуповуються і навіть дозволяють економити.

Наприклад, вікно стандартних розмірів 1500х1500, укомплектоване однокамерним склопакетом (що заповнений газом аргоном) з енергозберігаючим склом і дистанцією Super Spacer, приблизно на 10-12% дорожче ідентичного вікна з дистанцією з алюмінію. При цьому, встановивши вікно з Super Spacer, ви зможете економити на оплаті опалення весь термін його експлуатації.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова