ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
«Модерн-ХХІ» - учасник міжнародної виставки «InterBuildExpo-2014»
«Модерн-ХХІ» - учасник міжнародної виставки «InterBuildExpo-2014»

Наприкінці березня 2014 всі відвідувачі виставки «InterBuildExpo-2014» змогли познайомитися з новітніми технологіями віконного виробництва на стенді компанії «Модерн-ХХІ» - найбільшого виробника дерев'яних, металопластикових та алюмінієвих вікон, вхідних дверей, розсувних і фасадних систем.

Компанія «Модерн-ХХІ» завжди намагається бути на крок попереду, і в новому році встигла порадувати всіх відвідувачів інноваціями в галузі енергозбереження та виробництва великогабаритних віконних конструкцій - розсувних і фасадних систем.

Традиційно, на 54 квадратних метрах виставкового стенду Модерн™ був представлений широкий асортимент вікон, як класичних, так і нестандартних форм: арочні, косокутні, вікна Hi-Tech, а також розсувні системи з різним типом відкривання дверей: похило-зсувна, підйомно-зсувна система, гармошка.

Не пропустіть можливість відвідати виставковий стенд компанії «Модерн-ХХІ» в наступному році! На стенді ви зможете не тільки ознайомитися з продукцією компанії і зорієнтуватися в ціновій політиці, а й поспілкуватися з провідними фахівцями компанії. Однак не варто чекати цілий рік. Зв'яжіться з нами і вже сьогодні ми зможемо втілити ваші мрії в реальність!

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова