ico
Особистий кабінет
Меню
Новини
Новинки віконних технологій Модерн™
Новинки віконних технологій Модерн™

Навесні цього року усі відвідувачі виставки «ІнтерБудЕкспо-2014» змогли ознайомитися з новітніми технологіями віконного виробництва на стенді компанії «Модерн-ХХІ» - найбільшого виробника дерев'яних вікон, вхідних дверей, розсувних і фасадних систем.

Рік тому компанія представила на російський ринок оригінальні вікна Hi-Tech, в яких зовнішня чи внутрішня площина стулки повністю закривається гартованим склом, а обрамлення цього скла може бути виконане в будь-якому кольорі. Цього року на стенді Модерн™ всім бажаючим були представлені новітні технологічні рішення виробництва великогабаритних розсувних систем. Використання таких технологій компанією «Модерн-ХХІ» дозволило їй виробляти конструкції будь-якого рівня складності і склити отвори до 18 м по ширині з мінімальними тепловими втратами. Це розсувні системи з різним типом відкривання дверей: похило-зсувна, підйомно-зсувна система, гармошка. Також на виставковому стенді були представлені вікна як класичних, так і нестандартних форм, балконні і вхідні двері.

Якщо ви зацікавлені в нашій продукції - зверніться до нас вже сьогодні! Провідні фахівці компанії дадуть відповідь на будь-які ваші питання і зорієнтують в ціновій політиці.

Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова