ico
Особистий кабінет
Меню

Безрамне кутове скління

Безрамне кутове скління - одне з цікавих конструкторських рішень в галузі будівництва, яке надає необмежені можливості при плануванні внутрішніх просторів і зовнішніх фасадів будівель. Така система дозволяє створювати інтер'єри з панорамним видом. Це досягається за рахунок виключення вертикального імпоста, що з'єднує склопакети.

Для безрамного скління застосовується гартоване скло з полірованою кромкою, яке сполучається «встик». Основна перевага такого скла - висока механічна міцність, що особливо важливо при склінні великогабаритних конструкцій.

Висота віконної конструкції при такому типі скління може становити до 4 м. Повну герметичність виробу забезпечує спеціальний герметик.

Система безрамного кутового скління дозволить насолодитися панорамним видом за вікном і підкреслить оригінальність вашого заміського будинку, кафе чи ресторану.

Матеріал виготовлення: дерево.

Дерев'яні вікна Модерн ™ завдяки бездоганній якості і сучасним технічним рішенням зможуть не тільки підкреслити індивідуальність Вашого будинку, але і забезпечити в ньому максимальний комфорт.

Дерев'яні вироби Модерн™

СЕРІЯ ПРАКТИК
СЕРІЯ ПРАКТИК Детальніше
Серія «Практик» - базова лінійка доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™. Зменшити витрати у виробництві без економії на якості дозволяє комплектація всіх виробів оптимальним набором опцій.
СЕРІЯ ОПТИМА
СЕРІЯ ОПТИМА Детальніше
Вікна серії «Оптима» наділені всіма функціями сучасного дерев'яного вікна. Розширені конструктивні можливості дозволяють всім виробам із стулками мати практично будь-яку форму і розміри.
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ Детальніше
Серія «Ексклюзив» - преміальна лінійка вікон Модерн™ з розширеними користувацькими і конструктивними можливостями. При виготовленні бруса для вікон застосовується особливий метод розпилювання і унікальний спосіб фарбування.
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова