ico
Особистий кабінет
Меню

Система «торнадо»

Вікна «торнадо» - незвичайна система дерев'яних вікон, особливістю якої є можливість повороту стулки на 180 градусів при відкриванні вікна. Це можливо за рахунок комплектації цього вікна середньопідвісними петлями по осі в середній частині вікна. Таке вікно може мати як круглу, так і квадратну форму, а вісь може бути горизонтальною або вертикальною.

Система вікон «торнадо» проста у використанні, і забезпечує двосторонню вентиляцію через нижню і верхню відкриту частину вікна.

Материал виготовлення: дерево.

Дерев'яні вікна Модерн ™ завдяки бездоганній якості і сучасним технічним рішенням зможуть не тільки підкреслити індивідуальність Вашого будинку, але і забезпечити в ньому максимальний комфорт.

Дерев'яні вироби Модерн™

СЕРІЯ ПРАКТИК
СЕРІЯ ПРАКТИК Детальніше
Серія «Практик» - базова лінійка доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™. Зменшити витрати у виробництві без економії на якості дозволяє комплектація всіх виробів оптимальним набором опцій.
СЕРІЯ ОПТИМА
СЕРІЯ ОПТИМА Детальніше
Вікна серії «Оптима» наділені всіма функціями сучасного дерев'яного вікна. Розширені конструктивні можливості дозволяють всім виробам із стулками мати практично будь-яку форму і розміри.
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ Детальніше
Серія «Ексклюзив» - преміальна лінійка вікон Модерн™ з розширеними користувацькими і конструктивними можливостями. При виготовленні бруса для вікон застосовується особливий метод розпилювання і унікальний спосіб фарбування.
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова