ico
Особистий кабінет
Меню

Вікна з коробами і дерев'яними ставнями

При будівництві дерев'яних будинків, важливо розуміти, що дерево, як натуральний матеріал, вимагає особливого догляду і не терпить невірних технічних рішень. Тому при склінні дерев'яних будинків зі зрубу потрібно встановлювати вікна в спеціальні дерев'яні короби, які ще називають обсадом. Короб запобігає можливість викривлення і вигину вікна при усадці колод зрубу в процесі експлуатації.

Всі короба комплектуються спеціальною вертикальною шпонкою, яка з одного боку знаходитися в пазі торця бруса, а з іншого боку - прикручена до короба. Завдяки цьому усадка колод ніяк не відбивається на положенні коробу і, відповідно, не впливає на нормальну роботу вікна в зрубі. Стик короба і колод зрубу декорується лиштвою. Такий короб не тільки допоможе запобігти деформації вікна, але й послужить вам як підвіконня.

Прекрасним доповненням до вікон з коробами можуть стати дерев'яні ставні. Віконні ставні Модерн™ виготовляються з деревини сосни, дуба або модрини, і можуть бути, залежно від ширини отвору, одно-, двох-, трьох-і чотирьохстулковими. Ставні кріпляться трьома способами: безпосередньо в укіс, на раму вікна або на спеціально виготовлену для них раму.

Матеріал виготовлення: дерево.

Дерев'яні вікна Модерн ™ завдяки бездоганній якості і сучасним технічним рішенням зможуть не тільки підкреслити індивідуальність Вашого будинку, але і забезпечити в ньому максимальний комфорт.

Дерев'яні вироби Модерн™

СЕРІЯ ПРАКТИК
СЕРІЯ ПРАКТИК Детальніше
Серія «Практик» - базова лінійка доступних за ціною дерев'яних вікон Модерн™. Зменшити витрати у виробництві без економії на якості дозволяє комплектація всіх виробів оптимальним набором опцій.
СЕРІЯ ОПТИМА
СЕРІЯ ОПТИМА Детальніше
Вікна серії «Оптима» наділені всіма функціями сучасного дерев'яного вікна. Розширені конструктивні можливості дозволяють всім виробам із стулками мати практично будь-яку форму і розміри.
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ
СЕРІЯ ЕКСКЛЮЗИВ Детальніше
Серія «Ексклюзив» - преміальна лінійка вікон Модерн™ з розширеними користувацькими і конструктивними можливостями. При виготовленні бруса для вікон застосовується особливий метод розпилювання і унікальний спосіб фарбування.
Ольга Вiкторова менеджер-консультант
Ольга Викторова